Anna Wierzbicka-Bogacz, ur. 25 V 1951 roku w Krakowie. Absolwentka bibliotekoznawstwa w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie (1984).

1972-1992 zatrudniona w AGH w Krakowie na stanowisku inżynieryjno-technicznym. Od 1992 właścicielka firmy ?Bis 2?.

Od jesieni 1980 w ?S?, szef Komisji Wydziałowej Wydziału Elektrycznego pracowników inżynieryjno-technicznych AGH, później członkini KZ. Po 13 XII 1981 uczestniczka strajku w AGH, nast. członek nieformalnej struktury ?S? działającej przy AGH. Na początku 1982 (wraz z Robertem Kaczmarkiem i Ksawerym Bogaczem) wydawca pierwszego numeru ?Kroniki Małopolskiej?. Zaangażowana przede wszystkim w działalność kolportażową i wydawniczą (głównie wydawanie ?Kroniki Małopolskiej?, druk książek i ulotek), w prowadzenie biblioteki wydawnictw niezależnych oraz punktu kolportażowego w AGH dla środowiska akademickiego i studentów AGH. Kilkakrotnie przesłuchiwana, zatrzymana po manifestacji w Nowej Hucie i skazana na karę grzywny za ?wydzieranie płyt chodnikowych i rozwałkowywanie ich?.

Mateusz Konczal

Aleksandra Dziedzic - radna Rady Miasta Krakowa, Prawo i Sprawiedliwość, PiS Kraków, Dzielnica XII, Bieżanów, Prokocim

Urodzona w 1986 r. Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość. Pracuje w Komisjach RMK: Budżetowej, Rodziny, Polityki Społecznej i Mieszkalnictwa, Innowacji i Wykorzystania Funduszy Unijnych oraz Infrastruktury.Absolwentka prawa na Uniwersytetecie Jagielońskim.

drewniane okna i drzwi pasywne, panele elewacyjne, certyfikat passive house