Bogdan Karol Rymanowski, ur. 16 X 1967 w Krakowie. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Wydział Prawa i Administracji. Dziennikarz telewizyjny, autor programu publicystycznego Kawa na ławę i dokumentalnego Szpieg.

1985-1989 jeden z czołowych działaczy krakowskiej Federacji Młodzieży Walczącej, początkowo szeregowy uczestnik, nast. szef jednej z nowohuckich grup małego sabotażu, członek Krakowskiej Rady Koordynacyjnej i Krajowej Rady Koordynacyjnej. Autor wielu tekstów w ukazującym się od 1985 piśmie krakowskiej FMW ?ABC?, od XII 1987 redaktor naczelny drugiego z krakowskich pism federacyjnych ?BMW (Biuletyn Młodzieży Walczącej)?. Do najbliższych jego współpracowników w ramach tej struktury należeli m.in.: Piotr Fugiel, Maria Bartczak-Kubicz (w redakcji technicznej ?BMW?), Jacek Szpar, Mirosław Dźwigaj, Piotr Świątek (redakcja ?BMW?) oraz Aleksander Kopacz, Mirosław Januś, Włodzimierz Pietrus, Katarzyna Kubisiowska, Jacek Boroń (Agencja Fotograficzna FMW), Wojciech Polaczek.

W 1990 członek Partii Wolności Kornela Morawieckiego.

Jarosław Podsiadło

Aleksandra Dziedzic - radna Rady Miasta Krakowa, Prawo i Sprawiedliwość, PiS Kraków, Dzielnica XII, Bieżanów, Prokocim

Urodzona w 1986 r. Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość. Pracuje w Komisjach RMK: Budżetowej, Rodziny, Polityki Społecznej i Mieszkalnictwa, Innowacji i Wykorzystania Funduszy Unijnych oraz Infrastruktury.Absolwentka prawa na Uniwersytetecie Jagielońskim.

drewniane okna i drzwi pasywne, panele elewacyjne, certyfikat passive house