16 grudnia 2011 r., godz. 18.00 ? Rabka, ul. Orkana 6, Teatr ?Rabcio?, przedstawienie teatralne ?24 posty na fejsie?, reż. J. Tochowicz

 

Przedstawienie teatralne ?24 posty na fejsie?

Przedstawienie jest symultanicznym monologiem samotnego bohatera, który próbuje znaleźć w świecie otaczającym sens. Język obrazowania tworzą krótkie posty- monologi o najróżniejszych codziennych sprawach. Nie ma tu nic nadzwyczajnego, króluje normalny dzień.

Jedyne, co odróżnia bohatera od innych, to jego samoświadomość kryzysu współczesnego świata. Cos w tym świecie od lat idzie nie tak ? mówi bohater. Są obrazki z centrum handlowego, z wycieczki do lasu i nad jezioro, z wesołej balangi w knajpie. Mamy banalne obserwacje bawiących się dzieci. Mamy poważne i wesołe obserwacje. Problemy świata codzienności migają przed nami jak w kalejdoskopie.

postuje: Tomasz Radawiec

wg Rodrigo Garcii

aktor: Tomasz Rudawiec

scenografia: Adrianna Makarska

muzyka: Michał Wójcik

projekcje video: Rafał Woźniak

czas trwania: 60 minut

Aleksandra Dziedzic - radna Rady Miasta Krakowa, Prawo i Sprawiedliwość, PiS Kraków, Dzielnica XII, Bieżanów, Prokocim

Urodzona w 1986 r. Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość. Pracuje w Komisjach RMK: Budżetowej, Rodziny, Polityki Społecznej i Mieszkalnictwa, Innowacji i Wykorzystania Funduszy Unijnych oraz Infrastruktury.Absolwentka prawa na Uniwersytetecie Jagielońskim.

drewniane okna i drzwi pasywne, panele elewacyjne, certyfikat passive house