Marek Wojciech Bąk, ur. 12 IX 1962 w Krakowie. Absolwent Politechniki Krakowskiej (1987).

1985-1989 działacz Federacji Młodzieży Walczącej Region Kraków, współorganizator i uczestnik manifestacji w Krakowie, Warszawie i Gdańsku; kolporter prasy i wydawnictw FMW; uczestnik spotkań w ramach Chrześcijańskiego Uniwersytetu Robotniczego im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Krakowie-Mistrzejowicach. Od 1988 w RFN, do 1989 przedstawiciel FMW w RFN, współpracownik Amnesty International oraz Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców w Zindorf k. Norymbergi (przekazywał informacje o sytuacji w Polsce, współorganizator pomocy dla uchodźców politycznych); 1988-1989 uczestnik misji organizacji Lekarze bez Granic z pomocą humanitarną dla ofiar wojny sowiecko-afgańskiej.

W 1990 absolwent Uniwersytetu Friedrich-Aleksander w Erlangen, w 1991 Georg-Simon-Ohm-Hochschule w Norymberdze. Autor książek z dziedziny ekonomii i marketingu: Dinero Virtu@l, Knowlegde Management, Carrera de los expertos oraz zbioru opowiadań pt. Plan.

Jarosław Podsiadło

Aleksandra Dziedzic - radna Rady Miasta Krakowa, Prawo i Sprawiedliwość, PiS Kraków, Dzielnica XII, Bieżanów, Prokocim

Urodzona w 1986 r. Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość. Pracuje w Komisjach RMK: Budżetowej, Rodziny, Polityki Społecznej i Mieszkalnictwa, Innowacji i Wykorzystania Funduszy Unijnych oraz Infrastruktury.Absolwentka prawa na Uniwersytetecie Jagielońskim.

drewniane okna i drzwi pasywne, panele elewacyjne, certyfikat passive house