Paweł Kazimierz Zechenter, ur. 20 VI 1961 w Krakowie. 1980-1987 student Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, kierunek geologia, Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierunek polonistyka i filmoznawstwo.

Od jesieni 1980 przew. Komisji Kultury NZS AGH, współpracownik ?Biuletynem NZS AGH?, kolporter wydawnictw niezależnych; w II 1981 uczestnik strajku studenckiego ws. rejestracji NZS; od 1981 w NZS UJ. Po 13 XII 1981 członek podziemnej Krakowskiej Komisji Wykonawczej NZS, współorganizator podziemnej poligrafii, kolporter wydawnictw podziemnych, w tym ulotek. W 1983 objęty (wraz z 17 in. działaczami NZS) nakazem aresztowania, uniknął zatrzymania z powodu choroby i pobytu w szpitalu, postawiony w stan oskarżenia, objęty amnestią 22 VII 1983.

W l. 90. fotoreporter w ?Czasie Krakowskim?, ?Głosie Nowej Huty?, od 2000 własna działalność gospodarcza: grafik, fotograf, webdesigner w firmie ArtMedia.Net. Opublikował kilka tys. zdjęć w czasopismach, książkach i na okładkach książek, współpracownik m.in. wydawnictw Znak, Universitas, Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo ASP, Wydawnictwo UJ. Autor 5 autorskich wystaw fotograficznych oraz kilkunastu albumów.

Jadwiga Zechenter

Aleksandra Dziedzic - radna Rady Miasta Krakowa, Prawo i Sprawiedliwość, PiS Kraków, Dzielnica XII, Bieżanów, Prokocim

Urodzona w 1986 r. Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość. Pracuje w Komisjach RMK: Budżetowej, Rodziny, Polityki Społecznej i Mieszkalnictwa, Innowacji i Wykorzystania Funduszy Unijnych oraz Infrastruktury.Absolwentka prawa na Uniwersytetecie Jagielońskim.

drewniane okna i drzwi pasywne, panele elewacyjne, certyfikat passive house