Piotr Warisch, ur. 11 III 1959 w Krakowie. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie (1985).

Redaktor graf. prasy katolickiej (?Źródło?, ?Nasza Droga?, ?Jaś?, ?Cuda i Łaski Boże?, ?Wychowawca?), ilustrator książek dla dzieci i młodzieży. Od 1982 związany z Międzyzakładowym Komitetem Solidarności Nowa Huta i podziemnym biuletynem ?Budostalowiec?; od 1983 w strukturach Porozumienia Prasowego Solidarność Zwycięży, członek kolegium redakcyjnego podziemnego pisma ?Solidarność Zwycięży? (późn. ?Solidarność Walcząca Zwycięży? i ?Solidarność Walcząca?), od 1985 członek Oddziału krakowskiego Solidarności Walczącej. Po 1985 bliski współpracownik ks. Kazimierza Jancarza w parafii św. Maksymiliana Kolbego w Krakowie-Mistrzejowicach; projektant znaczków poczt podziemnych, medali, dyplomów, grafiki do wielu wydawnictw podziemnych. Zatrzymywany, m.in. w 1985 po niezależnej demonstracji 1-Majowej w Nowej Hucie skazany przez kolegium ds. wykroczeń na karę grzywny, w 1987 zatrzymany na 48 godz. podczas pobytu Jana Pawła II w Częstochowie. Uczestnik licznych wystaw malarskich, w 1987 indywidualna wystawa w Krakowie, w 1988 wystawa w Göteborgu (Szwecja). Autor plakatów i grafik, współtwórca podziemnego komiksu ?1478 Dni Nowej Huty?; w 1988 drukarz, twórca symboliki dla Wydz. Wschodniego SW i PPSZ.

Po 1989 prace na umowy zlecenia: projekty graficzne, malarstwo, sprzedaż obrazów, od 1994 właściciel Studia Projektów Frodo. W 2007 redaktor graf. druków Wydz. Wschodniego SW na uroczystości 25-lecia SW, współautor albumu wydanego na 25-lecie PPSZ.

Piotr Hlebowicz

Aleksandra Dziedzic - radna Rady Miasta Krakowa, Prawo i Sprawiedliwość, PiS Kraków, Dzielnica XII, Bieżanów, Prokocim

Urodzona w 1986 r. Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość. Pracuje w Komisjach RMK: Budżetowej, Rodziny, Polityki Społecznej i Mieszkalnictwa, Innowacji i Wykorzystania Funduszy Unijnych oraz Infrastruktury.Absolwentka prawa na Uniwersytetecie Jagielońskim.

drewniane okna i drzwi pasywne, panele elewacyjne, certyfikat passive house