Zbigniew Robert Rojek, ur. 17 IV 1954 w Bochni. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (1979).

W V 1977 uczestnik akcji protestacyjnych po śmierci Stanisława Pyjasa; w kontakcie z krakowskim SKS, kolporter pierwszych niezależnych biuletynów studenckich. 1979-1986 z-ca kierownika ruchu górniczego w Kopalni Soli Bochnia; od 1986 właściciel (wraz z żoną) fermy kurzej.

Od X 1980 w ?S?; członek KZ w KSB. 13-14 XII 1981 uczestnik strajku w kopalni; od 1982 członek podziemnej Terenowej Komisji Wykonawczej ?S? w Bochni; członek Porozumienia Prasowego Solidarność Zwycięży; współpracownik podziemnego pisma ?Kurierek B?, autor, zbierał i przekazywał do redakcji informacje i składki; kolporter na terenie Bochni wydawnictw podziemnych, w tym książek, z całej Polski; bliski współpracownik ukrywających się: Józefa Mroczka, Teofila Wojciechowskiwgo, Krzysztofa Szwiecema, Piotra Hlebowicza oraz kuriera Zdzisława Wachela; uczestnik przygotowań do pierwszej emisji podziemnego Radia ?S? w Bochni, konspiracyjnych spotkań podziemnych struktur regionalnych w Ptaszkowej k. Nowego Sącza oraz w Limanowej.

W 1989 uczestnik kampanii wyborczej KO ?S?, 1989-1991 członek KO w Bochni.

Piotr Hlebowicz

Aleksandra Dziedzic - radna Rady Miasta Krakowa, Prawo i Sprawiedliwość, PiS Kraków, Dzielnica XII, Bieżanów, Prokocim

Urodzona w 1986 r. Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość. Pracuje w Komisjach RMK: Budżetowej, Rodziny, Polityki Społecznej i Mieszkalnictwa, Innowacji i Wykorzystania Funduszy Unijnych oraz Infrastruktury.Absolwentka prawa na Uniwersytetecie Jagielońskim.

drewniane okna i drzwi pasywne, panele elewacyjne, certyfikat passive house